با اشاره به فرا رسیدن پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به‌فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) ضمن تبریک این روز اظهار داشت: هدف بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) از تشکیل شجره طیبه بسیج حفاظت، حراست، صیانت و پاسداری از دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهدی‌شهر تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌های مختلف به پشتیبانی شجره طیبه بسیج احتیاج دارد و به‌واسطه همین نیاز است که دشمنان انقلاب اسلامی در پروژه نفوذ، تفکر بسیجی را مورد هدف و هجمه خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی پی برده‌اند که از بدو تشکیل انقلاب اسلامی هر گره و مشکل بحرانی در نظام از طریق حضور بسیج حل‌شده است، افزود: در بحران‌ها و هجمه‌های مختلف دشمنان علیه انقلاب اسلامی اعم از دفاع مقدس، تهاجم فرهنگی و… شاهد نقش‌آفرینی و حضور مؤثر بسیجیان بوده‌ایم.

یعقوبی خاطرنشان کرد: شجره طیبه بسیج برای مقابله با نفوذ دشمنان انقلاب اسلامی همچون گذشته با اعتقاد راسخ به اصل انقلاب و ارکان نظام و عزم و اراده‌ای انقلابی به میدان آمده است و نقش‌آفرینی می‌کند.

وی گفت: باید بسیجیان نسبت به شناخت بسترهای نفوذ و مقابله با آن‌ها، تبیین پیامدهای نفوذ دشمن، ارتقاء و بصیرت و روشن‌بینی سیاسی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :